فروش اقساطی خودرو                         تماس با ما

فروش اقساطی پژو 206 با تحویل فوری در تهران

پژو 206 از زمان تولید تا به امروز یک ماشین پرفروش در ایران بوده است. فروش اقساطی پژو 206 تا مادامی که شرکت ایران خودرو تولید داشته باشد، انجام می شود. 

پرفروش ترین تیپ های پژو 206، تیپ های 2 و 5 و صندوقدار V8 در ایران می باشد و توانسته است جایگاه خود را بین قشر جوان جامعه تا اقشار فرهنگی، کارمند و افراد ثروتمند حفظ کند. 

پژو 206 هاچبک به دلیل عدم وجود صندوق بسیار مناسب جهت پیدا کردن جای پارک و فرآیند های رانندگی در تهران می باشد. 

شتابگیری این خودرو از ویژگی های بارز این خودرو می باشد. به طوریکه در تیپ 2 این خودرو صفر تا صد 14 ثانیه می باشد و در تیپ 5 خودرو صفر تا صد 11 ثانیه می باشد.

خودرو پژو 206 صندوقدار V8 یک خودرو مناسب جهت خانواده هایی که با خودرو خود زیاد مسافرت می کنند و نیاز به یک صندوق عقب مناسب دارند. موتور این خودرو tu5  می باشد و دارای همان قدرت پیشرانه پژو 206 تیپ 5 می باشد. 

 

فروش اقساطی پژو 206 در ایران

در ایران از سال های گذشته تا به امروز با توجه به رشد تورم و توقف تولید و یا وجود قرعه کشی های متنوع شرکت ایران خودرو، عرضه این خودرو با مشکلات روبه رو شده است و مردم جهت خرید این خودرو به سمت خرید نقدی و یا خرید اقساطی پژو 206 روی آورده اند. 

شرکت ها و نمایشگاه های زیادی در تهران و شهرستان ها، فروش اقساطی پژو را انجام می دهند، اما باید با بررسی اعتبار شرکت و اسناد آن نسبت به خریداری اقدام کرد. در برخی از شرکت ها حتی دفتری جهت ملاقات حضوری وجود ندارد و شما چه طور به این سایت ها و شرکت ها اطمینان می کنید؟ 

پژواک خودرو به صورت حضوری و تلفنی آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما در زمینه فروش اقساطی پژو 206 می باشد. 

پژو 206 در ایران در رنگ ها و تیپ های متنوعی تولید شده است ولی در حال حاضر بیشتر در خیابان های کشور رنگ سفید و مشکی غالب می باشد. 

شرایط فروش اقساطی 206 در پژواک خودرو

  • حداقل پیش پرداخت ( ۵۰ درصد )
  • پیش پرداخت منعطف
  • بازپرداخت به صورت دو ماه یکبار بدون ضامن
  • تحویل خودرو قبل از هر گونه پرداخت وجه
  • سند خودرو به نام خریدار
  • تحویل آنی خودرو
  • ۲۴ ساعت فرصت تست رنگ، بدنه و کیلومتر
  • تسویه زودتر از موعد و کسر سود
جهت آشنایی با شرایط فروش اقساطی خودرو با شماره تلفن های پایین صفحه تماس حاصل فرمایید و یا به صورت حضوری به آدرس ما تشریف بیاورید.

خرید پژو کارکرده به جای خرید اقساطی پژو 206 صفر

خرید پژو 206 کارکرده با مشکلات فراوانی مواجه است. این خودرو به دلیل شتاب بالا و حرفه ای شدن باطری ساز ها به جهت تغییر دادن کیلومتر خودرو و موارد دیگر باید با دقت بسیار زیادی خریداری شود. متاسفانه برخی اوقات از دوستان و آشنایان می شنویم که می گویند پژو 206 جدید خریدم و به خرج افتاده است. 

خودرو صفر مزایای زیادی دارد که خرید آن صرفه اقتصادی بیشتری دارد و همین طور ماشین از صفر دست خودتان می باشد و با انجام سرویس های درست این خودرو از سواری آن لذت ببرید.