فروش اقساطی خودرو                         تماس با ما

فروش اقساطی ساندرو استپ وی

جهت آگاهی از شرایط ویژه فروش اقساطی ساندرو استپ وی شرکت پارس خودرو لطفا با شماره های پایین صفحه تماس بگیرید و یا از طریق اپلیکیشن واتساپ پیام هید.

رنو – پارس خودرو

علاقه شدید مردم به سگمنت کراس‌اوورها، خودروسازان را برآن داشت تا با تغییرات ساده روی محصولات هاچ‌بک خود، کلاس خودرویی جدیدی بنام هاچ‌بک‌کراس را خلق نمایند. این نوع ماشین‌ها از نظر فنی و توانایی‌های حرکتی تفاوت خاصی با یک خودرو هاچ‌بک ساده ندارند اما با ظاهر متفاوت و استفاده از اِلمان‌های خاص، خودشان را شبیه به کراس‌اوورهای مد روز نشان میدهند. البته رنو ساندرو جدا از تغییرات ظاهری از نظر ارتفاع هم مقداری تغییر داشته و حدود 2.5 سانتی‌متر بیشتر از مدل ساده از زمین فاصله گرفته است، اما این بدان معنا نیست که قابلیت آفرود خاصی در اتومبیل پدیدار شده. در نهایت ساندرو استپ‌وی قادر خواهد بود از سرعت‌گیرها و دست‌اندازهای معمول شهری و روستایی ساده‌تر از خودروهای کم ارتفاع عبود کند که البته این مزیت به قیمت کاهش قابلیت فرمان‌پذیری در سرعت‌های بالاتر (بدلیل بالا رفتن مرکز ثقل) منتهی شده، هرچند رنو مدعی است که با استفاده از فنرهای متفاوت این مشکل را تا حدودی کمرنگ نموده. 

موتور4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور1598 سی سی
تنفس موتورتنفس طبیعی
انتقال نیرودیفرانسیل جلو
حداکثر قدرت105 اسب بخار در 5750 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور140 نیوتن متر در 3750 دور در دقیقه
جعبه دنده5 سرعته دستی یا 4 سرعته خودکار
شتاب 0 تا 10011.5 ثانیه
حداکثر سرعت170 کیلومتر در ساعت
وزن1193 کیلوگرم
اندازه (میلیمتر)4024 طول – 1753 عرض – 1584 ارتفاع
فاصله بین دو محور2588 میلیمتر
ترمز و پایداریترمز جلو دیسکی تهویه شونده و ترمز عقب کاسه ای – ABS
کیسه هواکیسه هوای راننده و سرنشین جلو
سیستم صوتیکنترل سیستم صوتی روی فرمان – USB – قابلیت پخش CD – به همراه 4 بلندگو
دیگر تجهیزاترینگ 15 اینچی آلومینیومی – سیستم تهویه مطبوع با کنترل دستی – چراغ مه شکن جلو – آینه های جانبی برقی مجهز به گرمکن –