فروش اقساطی خودرو                         تماس با ما

خرید اقساطی خودرو کارکرده

امروز با گران شدن بی سابقه خودرو در ایران و همین طور عدم تحویل فوری و به موقع خودرو های نو از کارخانجات تولید کننده خودرو، همچین مسائلی مانند قرعه کشی، ثبت نام های طولانی مدت و … خرید خودرو کارکرده انتخابی مناسب می باشد. متاسفانه به دلیل افزایش قیمت ها خودرو کارکرده نیز قیمتی بالا دارد و برخی افراد توان پرداخت یکجا را ندارند. امکان خرید خودرو کارکرده به صورت اقساطی، در پژواک خودرو وجود دارد و شما می توانید جهت آگاهی از شرایط این امکان با شماره های ما تماس حاصل فرمایید. 

خرید خودرو کارکرده از قدیم دارای چالش های زیادی بوده و هست. وقتی می خواهید خودرو کارکرده را بخرید به جنبه های زیادی از بحث های تخصصی مانند : وضعیت موتور، وضعیت بدنه و شاسی و … باید توجه کنید. 

عموما افرادی که با اینترنت آشنایی ندارند و آگهی های جعلی و یا وب سایت های جعلی اطلاعی ندارند، در دام های شیادان گرفتار می شوند و از آنها کلاهبرداری می شود و خریداران فکر میکنند، در صورتی که قیمت خودرویی در آگهی یا تبلیغ کمتر از قیمت اصلی می باشد، حتما فروشنده نیاز مالی داشته یا قیمت را نمی داند، اما متوجه نیستند که امکان دارد با انواع روش های کلاهبرداری در خرید خودرو کارکرده مواجه شوند.

پژواک خودرو یک نمایشگاه رسمی خودرو می باشد که می توانید به صورت حضوری به نمایشگاه مراجعه کرده و خودرو خود رو خرید و فروش نمایید. شما می توانید خودرو کارکرده خود را انتخاب کرده و با فروشنده جهت خرید اقساطی خودرو کارکرده، به نمایشگاه مراجعه کرده و نسبت به خرید خودرو کارکرده به صورت اقساطی اقدام کنید. 

کارشناسی جهت خرید اقساطی

قیمت گذاری صحیح خودرو یکی دیگر از چالش های بین خریدار و فروشنده می باشد و تخمین قیمت اصولا بر اساس نوسانات قیمت، میزان ایرادات فنی و یا ظاهری خودرو و یا آپشن های آن تعیین میگردد.

کارشناسی خودرو کارکرده کاری تخصصی می باشد و باید توسط فرد متخصص صورت گیرد. یکی از مزایای خرید اقساطی خودرو کارکرده این است که در ابتدای امر خودرو مورد نظر کارشناسی شده و مورد بازدید فنی قرار می گیرد. در این شرایط عیب و ایرادات خودرو مشخص می شود و قیمت گذاری به صورت صحیح انجام می گردد. 

کارشناس آنالیز های لازم را از موتور، بدنه و داخل و خارج از خودرو انجام می دهد و در صورت نیاز با دستگاه دیاگ نیز جهت کارشناسی دقیقتر استفاده می گردد. 

مزایای خرید اقساطی خودرو کارکرده

از مهمترین مزایای خرید اقساطی خودرو کارکرده از پژواک خودرو می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • امکان خرید انواع خودرو های سایپا، ایران خودرو و … با حداقل 50 درصد پیش پرداخت
  • تحویل خودرو به صورت آنی و درلحظه می باشد.
  • تحویل خودرو قبل از هرگونه پرداخت وجه انجام می پذیرد.
  • ثبت سند به نام خریدار صورت میگیرد.
  • اقساط به صورت ماهیانه و با سعی در کمترین میزان فشار مالی محاسبه میگردد.